MIG

Zespół MIG tworzy czwórka rodzeństwa: Dorota, Marek, Krzysiek i Sławek Gwiazdowscy. Za oficjalną datę powstania uważa się rok 2000, kiedy to zespół rozpoczął pracę nad debiutanckim materiałem wydawniczym. Ich pierwszy utwór „Co ty mi dasz” osiągnął ogromną popularność i stał się jednym z największych hitów disco polo.

MIG jest jednym z najpopularniejszych zespołów tego gatunku muzyki. Trzeba podkreślić, że zespół jako jeden z nielicznych tworzy autorskie utwory, do których wykonania używa żywych instrumentów. Głównym pomysłodawcą, autorem tekstów i muzyki jest wokalista zespołu, Marek Gwiazdowski.

Największym ich sukcesem jest zdobycie tytułu Hit Lata na Disco Hit Festival w Kobylnicy w 2012 roku, za utwór „Jej Dotyk”. Rok później, na tej samej scenie z utworem „Dziewczyna z sąsiedniej ulicy" formacja zajęła drugie miejsce.

Ogromnie popularne są ich kompozycje: „Wymarzona” czy „Miód Malina”, które posiadają po kilkadziesiąt milionów wyświetleń w popularnym serwisie internetowym YouTube.

4 Strings

Formację 4 Strings tworzą Jan de Vos i Carlo Resoort. W latach 90-tych zaczęli interesować się muzyką klubową i tworzyć pierwsze utwory, stopniowo budując swój własny styl. Cały wolny czas spędzali w studiu. W ciągu mijających lat zdobyli doświadczenie w tworzeniu i miksowaniu muzyki klubowej.

Wraz z upływem lat Carlo i Jan wybrali swoje odrębne specjalizacje: ten pierwszy poświęcił się pracy w studiu, natomiast Jan zdecydował się na karierę DJ-a. Dzięki temu spotkał Pieta Bervoetsa z Rank 1, który nauczył go podstaw miksowania. Niebawem Jan dołączył do drive-in-show, następnie wystartował w zawodach DJ-ów. Wtedy też zainteresował się muzyką trance. Po kilku latach wznowił współpracę z Carlo.

4 Strings to renomowana gwiazda w środowisku muzyki klubowej. Popularność przyniosły im utwory: "Take Me Away", "Sunrise", "Hurricane" i "Mainline".

DJ HAZEL & DJ DRUM – Hazel and Drum Live Show

DJ Hazel z muzyką jest związany od najmłodszych lat. W podstawowej szkole muzycznej uczył się gry na pianinie i klarnecie. To właśnie kształcenie muzyczne pomogło mu opanować sztukę DJ-skiego miksowania, którym zainteresował się na poważnie w 1998 roku. Szybko zdobył Mistrzostwo Polski DMC w kategorii "Miksowanie do tańca". Później powtórzył ten sukces zdobywając tytuł "Master DJ DMC". W roku 2001 startował w Mistrzostwach Europy DJ-ów w Niemczech. Tam właśnie zaprezentował swoje umiejętności techniczne. Inni DJ-je nadali mu przydomek "Najszybsze Ręce Europy".

Występował już z: TIESTO, WESTBAM, ATB, RANDY KATANA, JUICY M, TUJAMO, MARCEL WOODS, PERAN VAN DIJK, DJ JEAN, ATB, ALEX MORPH BLANK & JONES, E-CRAIG, MARCO V, ANTOINE CLAMARAN, ARMAN VAN HELDEN, WOODY VAN EYDEN. Gościł w największych klubach Polski, a także w USA, Norwegii, Wielkiej Brytanii, Holandii, Irlandii, Turcji i Niemczech.

Umiejętność gry na różnych instrumentach muzycznych wykorzystuje podczas występów na żywo. Na Dniach Swarzędza wystąpi ze swoim bratem DJ Drumem. Wspólnie tworzą projekt DJ Hazel & DJ Drum Show. Ich występ zamieni się w wielkie widowisko, zarówno pod względem muzycznym, jak i wizualnym.

NINA SUERTE

Nina Suerte jest nie tylko utalentowaną DJ’ką z centralnej Polski, ale także muzykiem i modelką.
Wychowywała się w rodzinie muzyków, dbających o jej wykształceniu muzycznym. Z biegiem lat, dzięki pomocy polskiego producenta - Tiddey - stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych DJ`ek w Polsce.

Nina nie musi nikogo przekonywać o swoich umiejętnościach - po prostu je ma i wykorzystuje miksując house z czarnymi rytmami, a jej koncerty to spektakularne pokazy.